Bilecik emniyeti motosiklet sürücülerine geçit vermiyor

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, kent genelinde farklı noktalarda yapılan uygulamalarda 61 motosiklet kontrol edilirken, 5’i trafikten men edildi.Bilecik İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı 30 personel 16 ekip kent giriş,...

Bilecik emniyeti motosiklet sürücülerine geçit vermiyor

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, kent genelinde farklı noktalarda yapılan uygulamalarda 61 motosiklet kontrol edilirken, 5’i trafikten men edildi.

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı 30 personel 16 ekip kent giriş, çıkış ve mahalle aralarında farklı noktalarda yapılan uygulamalarda otomobil ve motosikletlilere karşı uygulama gerçekleştirdi. Yapılan uygulamalarda 5 ‘i trafikten men 61 motosiklet kontrol edilirken, daha önce çalıntı ihbarı yapılan bir motosiklet de ele geçirildi.

15 araca 11 bin 63 TL ceza yazıldı

Ayrıca ekipler yaptıkları kontrollerde 22 hususi otomobil ve 108 şahsı kontrol ettiler. Ekipler tarafından 15 araca 11 bin 63 TL ceza yazılırken, 1 araca ise alkolden işlem yapıldı. Toplumun huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat görev yapan Emniyet Teşkilatı tarafından yapılan uygulamaların devam edeceği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35