banner43

Aracına Binmek İsterken Kamyonet Çarptı

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde aracına binmek üzere olan bir vatandaşa kamyonet çarptı. Yaralanan vatandaş hastaneye kaldırılırken, kaçan kamyonet şoförü ise Yiğit Polis Merkez Amirliği ekipleri tarafından yakalandı.Kaza, Malkara-Keşan...

Aracına Binmek İsterken Kamyonet Çarptı
Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde aracına binmek üzere olan bir vatandaşa kamyonet çarptı. Yaralanan vatandaş hastaneye kaldırılırken, kaçan kamyonet şoförü ise Yiğit Polis Merkez Amirliği ekipleri tarafından yakalandı.
Kaza, Malkara-Keşan yolu üzerindeki bir benzin istasyonu önünde meydana geldi. İddiaya göre, indiği aracına tekrar binmek üzere ilerleyen Gözsüz mahallesinde yaşayan Oktay Yıldırım’a, bir gencin kullandığı kamyonet çarptı. Yere yığılan Yıldırım, bacağından yaralandı. Kamyonet ise olay yerini terk etti.
KAÇAN KAMYONETİ, POLİS KISA SÜREDE YAKALADI
Hastaneye kaldırılan Yıldırım’ın bacağında oluşan kırık nedeniyle alçıya alındı. Polisin peşine düştüğü kaçan kamyonet şoförü ise Yiğit Polis Merkez Amirliği ekipleri tarafından Sümer Yapı Konutları civarında yakalandı.
Polis tarafından ifadesi alınan kamyonet şoförü genç, korktuğu için kaçtığını söyledi. Sürücüye ceza işlemi uygulandı. Kazazede Oktay Yıldırım ise, “Kaçmasaydı, kendisiyle uzlaşmaya varabilecektim” dedi. Polisin kazayla ilgili soruşturması devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35