Amatör Sanatçılar Döşemealtı’nda Sergi Açtı

Antalyalı amatör sanatçılar yaşlılar haftası nedeniyle, Döşemealtı Belediyesin’de sergi açtı.18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Döşemealtı Belediyesinin destek verdiği amatör sanatçılara ait yağlı boya ve karakalem 26 eserden...

Amatör Sanatçılar Döşemealtı’nda Sergi Açtı
Antalyalı amatör sanatçılar yaşlılar haftası nedeniyle, Döşemealtı Belediyesin’de sergi açtı.
18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Döşemealtı Belediyesinin destek verdiği amatör sanatçılara ait yağlı boya ve karakalem 26 eserden oluşan sergi, belediye fuaye salonunda açıldı. Serginin açılışında sanatçılar adına konuşan Zehra Gezen, kendilerine her zaman destek veren Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ve Başkan Yardımcısı Naci Alın’a teşekkür etti. Yaşlıların haftasını kutlayan Gezen, "Sanatın her türlüsüne katkı veren insanlar oldukça bizler çok daha güzel işler başaracağız " dedi.
3. YAŞ GRUBU İNSANLAR
Belediye Başkan Yardımcısı Naci Alın, "Ben yaşlılar demek istemiyorum. Kendimin de içinde yer aldığı 3. yaş grubu insanlar diyorum. Bizlerin haftası kutlu olsun. Böyle bir etkinliğe de ev sahipliği yaptığımız için ayrıca mutluyuz" diye konuştu.
28 MART’A KADAR AÇIK
Başkan Yardımcısı Alın ve İlçe Jandarma Komutanı Tolga Seçkin Zafer, sanatçılarla birlikte serginin kurdelesini kesti. Karma resim sergisini gezen Alın ve Zafer, sanatçılarla bir süre sohbet etti. Sergi, 28 Mart’a kadar açık kalacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35