Alanya Belediyesi’nden merkezde sıcak asfalt atağı

Alanya Belediyesi Küçükhasbahçe Mahallesi Benliler Sokak ve Fığla Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan caddelerde sıcak asfalt çalışması başlattı.Alanya Belediyesi, yeni yol ve caddeleri vatandaşların hizmetine kazandırırken zamanla bozulan...

Alanya Belediyesi’nden merkezde sıcak asfalt atağı

Alanya Belediyesi Küçükhasbahçe Mahallesi Benliler Sokak ve Fığla Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan caddelerde sıcak asfalt çalışması başlattı.

Alanya Belediyesi, yeni yol ve caddeleri vatandaşların hizmetine kazandırırken zamanla bozulan ve aşınan sokakların da asfaltını yenileyerek, kente kaliteli bir ulaşım ağı kazandırıyor. Bu yönde yürütülen çalışmalar kapsamında Küçükhasbahçe Mahallesi Benliler Sokak ve Fığla Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması başlatıldı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Vatandaşlarımıza verdiğimiz “Asfaltsız yol kalmayacak” taahhüdümüzü yerine getirmek için tüm mahallelerimizde yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Şu an pek çok bölgede asfalt hazırlığı devam ediyor. Demirtaş’tan Okurcalara ve yayla yollarına kadar oldukça geniş bir alanda ekiplerimiz çalışıyor. Sıcak asfalt çalışmaları Fığla Mahallesi’nden sonra Oba Mahallesi’nde devam edecek” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35