banner43

Keçiören’de Pazaryerleri Hijyenik Hale Getiriliyor

Keçiören Belediyesi Sokak Ve Caddelerin Temizliği Konusundaki Hassasiyetini Toplu Kullanım Alanlarında Da Sürdürüyor.

Keçiören’de Pazaryerleri Hijyenik Hale Getiriliyor
Keçiören Belediyesi sokak ve caddelerin temizliği konusundaki hassasiyetini toplu kullanım alanlarında da sürdürüyor. Vatandaşın alışverişini yaptığı pazar yerlerinin temizliğine ise ayrı bir özen gösteriliyor.
Keçiörenli’ye hizmet veren 40 pazaryeri pazar dağıldıktan hemen sonra temizlenerek hijyenik hale getiriliyor. Pazar yerlerinde biriken atıklar kaldırılarak, yerler deterjanlı su ile yıkanıyor.
Pazar yerlerini periyodik olarak temizleyen Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, pazaryerlerini kötü kokudan arındırarak bir sonraki kullanıma hazır hale getiriyor. Görüntü kirliliği oluşturmasının yanında sağlığı da tehdit eden kirliliğin giderilmesiyle pazaryerleri sağlıklı ve tertemiz oluyor.
Her an halkın sağlığını ve huzurunu gözetmek gibi bir sorumlulukları olduğunu vurgulayan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Temizliği imanın parçası olarak kabul etmiş, kendisini ve çevresini temiz tutmakla yükümlü kılınmış kişiler olarak evimize gösterdiğimiz özeni çevremize de gösteriyoruz ve ‘Evimiz Keçiören’ diyoruz. Temizlik ekiplerimiz,vatandaşın alışverişini yaptığı alanların hijyenik olması için seferber oluyor” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35