Gölbaşı’nda asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor

Gölbaşı Belediyesi, ilçe genelinde asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki yollarda bakım, onarım, asfalt yama ve serim çalışmalarını hızla sürdürüyor.Vatandaşın hayatını...

Gölbaşı’nda asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor

Gölbaşı Belediyesi, ilçe genelinde asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki yollarda bakım, onarım, asfalt yama ve serim çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Vatandaşın hayatını kolaylaştırmak ve her geçen gün artan nüfusun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışan ekipler, 2017 yılında şu ana kadar 19 bin 100 ton asfalt serim çalışması yaptı.

Günlük ortalama 800 ton asfalt serim çalışması yapan ekipler çalışmalarını Bahçelievler Mahallesi’nde sürdürürken, belediyeye iletilen istek ve talepler de değerlendiriliyor. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, daha modern ve kullanışlı yollar için ekiplerin aralıksız çalışmalarına devam ettiğini belirterek, “Yollarımızın kalitesini artırmak amacıyla yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35