Afyon Beşiktaşlılar Derneğinden “Beşiktaş-fenerbahçe” Derbisi Açıklaması

Afyon Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Beşer, Pazartesi günü oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş futbol karşılaşması için centilmenlik çağrısı yaptı. Beşer, hakem hatası yaşanmazsa derbinin renkli ve heyecanlı geçeceğini...

Afyon Beşiktaşlılar Derneğinden “Beşiktaş-fenerbahçe” Derbisi Açıklaması
Afyon Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Beşer, Pazartesi günü oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş futbol karşılaşması için centilmenlik çağrısı yaptı. Beşer, hakem hatası yaşanmazsa derbinin renkli ve heyecanlı geçeceğini kaydetti.
Derbi öncesi yazılı bir basın açıklaması yapan Başkan Beşer, son zamanlarda Türkiye’de futbol üzerinden gündemler oluşturulmaya çalışıldığını, bu sürece karşı durmak gerektiğini belirtti. Beşer, “Ülkemizde futbolda yaşanan son gelişmeleri hepimiz takip ediyoruz. Geçen hafta hem Süper Lig’de, hem de alt liglerde yaşanan hakem hataları, şike iddiaları futbolumuza gölge düşürmektedir” dedi.
Beşiktaş’ın-Fenerbahçe ile yapacağı müsabaka hakkında konuşan Beşer, “Beşiktaş-Fenerbahçe derbileri renkli ve heyecanlı geçmiştir. Yine aynı heyecanla maçı izleyeceğimizden eminim. Yeter ki afakî hakem hataları olmasın. Buradan taraftarımıza da çağrıda bulunuyorum. Fenerbahçe maçını, her zaman yaptığımız gibi centilmence izleyelim. Futbol 90 dakikadır, arkadaşlık bir ömür sürer” ifadelerine yer verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35