Ceyhan’da bahar temizliği

Adana Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan ilçe merkezinde bahar temizliği başlattı.Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi’ne bağlı temizlik ve ilaçlama ekipleri, daha temiz ve yaşanabilir bir Ceyhan için hizmetlerini yoğunlaştırdı....

Ceyhan’da bahar temizliği

Adana Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan ilçe merkezinde bahar temizliği başlattı.

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi’ne bağlı temizlik ve ilaçlama ekipleri, daha temiz ve yaşanabilir bir Ceyhan için hizmetlerini yoğunlaştırdı. Ceyhan’ın ana arterleri olan Kızılay, Atatürk, Selahattin Sepici ve Hükümet caddelerinde eş zamanlı çalışma yürüten temizlik ve ilaçlama ekipleri, kaldırımları, kent mobilyalarını, korkulukları, süs havuzlarını temizledi. Yoğun temizlik çalışmalarının yanı sıra çeşitli yerlere asılmış afişleri söküp, duvarlara yazılan yazıları silen Büyükşehir ekipleri, moloz ve hafriyat temizliği de yaptı.

Kapsamlı bahar temizliğinde, Büyükşehir görevlileri rekreasyon alanları ve Ceyhan Nehri kıyısını da çalılardan ve kurumuş ağaç dallarından arındırdı. Ağaçların budamasını da yapan görevliler, ortaya çıkan çöpleri kamyonlara yükleyip, atık depolama merkezine taşıdı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35