banner43

Alışveriş Ve Eğlenceye VIP Hizmet

Adana Optimum Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerin alışverişlerini daha rahat sürdürebilmeleri için vale hizmeti sunmaya başladı. Daha çok moda, daha çok lezzet, daha fazla keyif ve eğlence temasıyla yenilenen Adana Optimum’un ziyaretçileri,...

Alışveriş Ve Eğlenceye VIP Hizmet
Adana Optimum Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerin alışverişlerini daha rahat sürdürebilmeleri için vale hizmeti sunmaya başladı. Daha çok moda, daha çok lezzet, daha fazla keyif ve eğlence temasıyla yenilenen Adana Optimum’un ziyaretçileri, vale uygulaması sayesinde rahat ve keyifli alışveriş konforunu hissedecekler.
Ziyaretçiler arabalarını park etmek ile vakit kaybetmemek için 5 TL karşılığında vale hizmetinden yararlanabilecekler. AVM’ye geldikleri andan itibaren tüm vakitlerini, alışveriş ve eğlenceye ayırmaları için başlatılan hizmet, konforlu alışveriş keyfini hissettirecek.
AVM ziyaretçileri dünyanın en önemli marka karmasının yer aldığı mağazalardan alışverişin, vizyondaki en yeni filmlerin yer aldığı konforlu sinema salonlarında film keyfinin ya da her biri ayrı bir lezzet taşıyan geleneksel ya da modern yemek restoranlarının tadını gönül rahatlığıyla çıkartabilecekler.
Optimum ziyaretçileri hizmetten alışverişin en yoğun yaşandığı cumartesi ve pazar günleri yararlanabilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35