Kızılcapınar-Çaylıoğlu arasında yol çalışması başladı
banner18
banner14
Zonguldak Ereğli Devrek yolunun çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Çaylıoğlu Belediye Başkanı Rıfkı Gültekin, Kızılcapınar ve Çaylıoğlu arasında kalan problemli bölgede çalışmaların başladığını söyledi.

    Yapımı tamamlandıktan sonra Ereğli Devrek arasında ulaşımda büyük kolaylık sağlayacak olan Ereğli Devrek karayolu çalışması aralıksız olarak devam ediyor. Karayolunun Kızılcapınar- Çaylıoğlu beldesi arasında ki problemli bölgede de çalışmaların başladığı ve Kızılcapınar- Çaylıoğlu arasında ki yolun 2014 yılı sonuna kadar stabilize duruma getirileceği ifade edildi.

    Konu ile ilgili açıklamada bulunan Çaylıoğlu Belediye Başkanı Rıfkı Gültekin, bu yıl içerisinde yol ile ilgili ciddi çalışma beklediklerini söyledi. Gültekin konuşmasında “Ereğli Devrek karayolunda ciddi bir çalışma bekliyoruz. Bu çalışma da sağ olsunlar Zonguldak Milletvekilimiz Profesör Doktor Ercan Candan’ın çok ciddi emekleri ve katkıları söz konusu. Şu anda Kızılcapınar ve Çaylıoğlu arasında kalan problemli bölgede müteahhit firma çalışmalarına başladı. Biz geçen hafta kendileri ile görüştüğümüz de 2014 yılı sonuna kadar Kızılcapınar-Çaylıoğlu arasını stabilize duruma getirebileceklerini söylediler.” dedi.
banner26
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner4

banner35

banner22

Gıda zehirlenmesinde pastane numuneleri temiz...
Aydın’da 20 gün önce su böreğinden kaynaklanan ve 36 kişinin etkilendiği, bir kişinin hayatını kaybettiği...

Haberi Oku