Zahir Soğanda istifasını Çarşamba günü mü açıklanacak?

Yakın çevresine Ankara’dan çağrıldığını belirten AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğan’da, Pazartesi günü Ankara’ya gidiyor.

Zahir Soğanda istifasını Çarşamba günü mü açıklanacak?

Yakın çevresine Ankara’dan çağırıldığını belirten AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğan’da, Pazartesi günü Ankara’ya gidiyor.

Van siyasi kulislerinde Cuma gününden itibaren yoğun bir şekilde konuşulan, “Zahir Soğanda istifa edecek, Van İl Başkanı değiştirildi, Hafta içinde istifa açıklaması yapılacak” şeklindeki iddialar hız kesmeden konuşulmaya devam ediyor.

İSTİFA İDDİASI GERÇEK ÇIKACAK MI?

Göreve geldiği günden bu yana görevden alınacağı veya istifa edeceği şekildeki iddialar gündemden düşmeyen, AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğanda’nın görevi ile ilgili tüm iddialar bugüne kadar asılsız çıktı. AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğanda’nın İl Başkanlığı serüveni konusundaki i son iddia bu kez nasıl sonuçlanacak merak ediliyor.

BURHAN KAYATÜRK NEDEN “ÇARŞAMBA GÜNÜNÜ BEKLEYİN” DEDİ?

AK Parti’den ve Van’dan milletvekili seçilen Burhan Kayatürk’ün ise AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından istifaları istenen İlçe Kadın Kolları Başkanlarına “Çarşamba gününe kadar istifalarınızı vermeyin” demesi akıllara “Acaba Zahir Soğanda’nın İl Başkanlığı’ndan istifası Çarşamba günü mü açıklanacak?” sorusunu getiriyor.

Van Postası Haber

ZAHİR SOĞANDA'NIN  İSTİFASI İLE İLGİLİ İDDİALARI DEĞERLENDİREN 

GAZETECİ ZİYA TÜRK'ÜN YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN..  

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2017, 21:56

Ziya Türk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35