Bağcılar'ın ilk bayan futbol takımı 2. Lig'de mücadele ediyor
banner18
banner14
Bağcılar’ın ilk bayan futbol takımı kuruldu. CFS Bağcılar Spor Kulübü bünyesinde kurulan takım, Bayanlar 2. Ligi’nde mücadele etmeye başladı. 27 futbolcudan oluşan takımın büyük çoğunluğu aynı zamanda lise ve üniversite öğrencisi…

Bağcılar’ın ilk bayan futbol takımı kuruldu. CFS Bağcılar Spor Kulübü bayan futbol takımını da kurdu. Mart ayında kurulan takım, Bayanlar İkinci Lig’de mücadele etmeye başladı. 27 sporcunun olduğu takımda, ilk defa futbolla tanışanlar da bulunuyor.

Kulüp Başkanı Cemal Boğatekin, Teknik Direktör Fatma Gültekin ve 10 sporcudan oluşan bir ekip Bağcılar Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Lokman Çağırıcı ile görüştü.

Bağcılar’da bayan futboluna yönelik bir ilgi olduğunu ve bu ilgiyi değerlendirmek için bayan futbol takımını kurduklarını ifade eden Antrenör Fatma Gültekin, İstanbul içi ve İstanbul dışı maçlarının olduğunu söyledi. Gültekin, Ankara, Sakarya, Karabük ve Amasya’ya deplasman maçları oynamak üzere gideceklerini söyledi.

Takımdaki futbolcuların büyük çoğunluğunun lise ve üniversiteye devam ederek eğitimlerini aksatmadıklarını ifade eden Gültekin, bu yıl ikinci ligde tecrübe kazanacaklarını, önümüzdeki yıllardan itibaren ise kendilerine hedefler belirleyeceklerini söyledi.

Bağcılar’da bir ilki gerçekleştirdiği için Kulüp Başkanı Cemal Boğatekin’i tebrik eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Belediye olarak spora büyük önem veriyoruz ve destekliyoruz. Sporda hem bireysel çalışmalara hem de takım çalışmalarına şimdiye kadar her türlü desteği verdik, bundan sonra da vermeye devam edeceğiz.” dedi.
banner26
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

AK Parti

banner4

banner35

banner22

banner9

Hiperaktif Ve Odaklanma Sorunu Yaşayan Çocuklar...
Aiki Akademi Baş Eğitmeni Oğuzhan Ulvi Başkurt, aikidonun çocuklar için önemini vurgulayarak, hiperaktif...

Haberi Oku