Başkan Toçoğlu, İHH Genel Başkanı Yıldırım ile bir araya geldi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım’la bir araya geldi.AKOM’da bir araya gelen ikiliye Genel Sekreter İbrahim Pehlivan, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Ali...

Başkan Toçoğlu, İHH Genel Başkanı Yıldırım ile bir araya geldi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım’la bir araya geldi.

AKOM’da bir araya gelen ikiliye Genel Sekreter İbrahim Pehlivan, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Ali Oktar ve Zafer Poyraz, Başkan Danışmanı Hamza Al, Hukuk Müşaviri Mehmet Akyazıcı ve Avukat Cihat Gökdemir eşlik etti. İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım, İHH tarafından düzenlenen Kudüs Şehitleri Gecesi programına katılmak üzere Sakarya’ya geldiklerini belirtti. Geçmişten bugüne Sakarya ile çok derin kardeşlik bağlarının mevcut olduğunu dile getiren Yıldırım, Sakarya’nın her zaman mazlumun yanında olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zeki Toçoğlu ise, “İHH İnsani Yardım Vakfı ile güzel işler gerçekleştiriyoruz. Karaman’da hayata geçirdiğimiz Geçici Eğitim Merkezi’nde Suriyeli sığınmacı kardeşlerimize eğitimler sunuyor, toplumla bütünleşmelerini sağlıyoruz. İnsani yardım noktasında da elimizden geldiğince destek sunuyoruz, sunmaya da hazırız. Sakarya mazlumların sesi, mağdurların yanında olmuştur. Hamd olsun vicdan sahibi, yardımsever bir şehre ve topluma sahibiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35