Öğrenciler Emet’in temel sorunlarını yazdılar

Emet Kaymakamlığı ve Emet İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri arasında düzenlenen “İlçemizin Temel Sorunları ve Çözüm Önerileri” konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere...

Öğrenciler Emet’in temel sorunlarını yazdılar

Emet Kaymakamlığı ve Emet İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri arasında düzenlenen “İlçemizin Temel Sorunları ve Çözüm Önerileri” konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Emet Kaymakamı Hasan Çiçek’in makamında düzenlenen törende, Kompozisyonda yarışmasında İlkokul kategorisinde, Gazi Emet İlkokulu’ndan İrem Şahin birinci, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’ndan Mehmet Can Sezgin ikinci, Ömer Umut Atasoy üçüncü oldu.

Ortaokul kategorisinde, Ashaboğlu Ortaokulu’ndan Mehmet İhsan Çapkın birinci, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’ndan Fatmanur Çınar ikinci, Ashaboğlu Ortaokulu’ndan Cemile Süme üçüncü oldu.

Yarışmada Lise kategorisinde, Emet Anadolu İmam Hatip Lisesinden Kübra Selimoğlu birinci, Gazi Emet Anadolu Lisesi’nden Teslime Nilay Ak ikinci, Emet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Esma Kınık üçüncü oldu.

Kompozisyon yarışmasına katılan ve derece alan öğrencilere duyarlılıklarından dolayı teşekkür ettiğini belirten Kaymakam Çiçek, ’’Öğrencilerin dile getirdikleri temel sorunlar ve çözümlerle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Öğrencilerimizin değindikleri konular üzerinde yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İlgili kurumlarla sürekli irtibat halinde bulunuyoruz. Elbirliği ile sorunların üstesinden geleceğiz’’ diye konuştu. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35