Kaymakam Çelik: DPÜ Meslek Yüksekokulu daha iyi olacak

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Altıntaş Meslek Yüksekokulu idarecileri ve personeli, Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik’i ziyaret etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Çelik "İlçemizdeki Meslek Yüksekokulu öğrencilerimiz...

Kaymakam Çelik: DPÜ Meslek Yüksekokulu daha iyi olacak

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Altıntaş Meslek Yüksekokulu idarecileri ve personeli, Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik’i ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Çelik "İlçemizdeki Meslek Yüksekokulu öğrencilerimiz ailelerinin bizlere emanetidir. Altıntaş Meslek Yüksekokulumuzda yeni açılacak bölümlerle inşaallah öğrenci sayımızı ve eğitim kalitesini de, öğretim görevlilerimizin gayretiyle arttırarak, öğrencilerimize daha iyi hizmet etme gayreti içinde olacağız. KYK yurdumuzu ilk dönemin başına yetiştiremedik, şu an faal halde ve öğrenci kabulüne hazır durumda. Bizim kapılarımız ve gönüllerimiz her zaman siz değerli öğretim görevlilerimize ve öğrencilerimize açık. El birliği ile Meslek Yüksek Okulumuzu daha ilerilere taşıyacağız inşaallah’’ ifadelerini kullandı. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35