Trakyalı fotoğrafçılar Burhaniye’de tarihi mekanları fotoğrafladı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesi, Trakyalı amatör fotoğrafçıları ağırladı. Kırklareli’nin Lülebergaz ilçesinden gelen 8 fotoğrafçı Burhaniye’yi gezerken tarihi mekanları ve doğal güzellikleri fotoğrafladı.Kırklareli’nin Lüleburgaz...

Trakyalı fotoğrafçılar Burhaniye’de tarihi mekanları fotoğrafladı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesi, Trakyalı amatör fotoğrafçıları ağırladı. Kırklareli’nin Lülebergaz ilçesinden gelen 8 fotoğrafçı Burhaniye’yi gezerken tarihi mekanları ve doğal güzellikleri fotoğrafladı.

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde, Lüleburgaz Fotoğraf Kulübü çatısı altında bir araya gelen fotoğrafçılar, yurt gezisine çıktı. Çanakkale’den sonra Burhaniye’ye gelen 8 fotoğrafçı, ilçenin tarihi mekanları ile doğal güzelliklerini fotoğraflarken, bol bol da alış veriş yaptı. İlçedeki tarihi Kocacamide çekimler yapan Adem Çoban, Levent Yılmaz ve Ahmet Güçlüoğlu, ilçeyi çok beğendiklerini söyledi. Burhaniye’ye ilk kez geldiğini anlatan Adem Çoban, ”Biz Lüleburgaz Fotoğraf Kulübü çatısı altında bir araya geldik. Yöremizde fotoğraf çekim gezileri yapıyoruz. Bunun yanı sıra yurt gezilerine de çıkıyoruz. Geçtiğimiz aylarda Karadeniz gezisi yaptık. Yedigöller’e gittik. Bu gün de Çanakkale’nin ardından Burhaniye’ye geldik. Burasını da çok sevdik. Tarihi mekanları ve doğal güzellikleri bol bol fotoğrafladık. Zeytin ve zeytinyağı satın aldık. Biz fotoğrafçılığı seviyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları sergilemeyi düşünüyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35