Kartepe’de şehitler için Mevlidi Şerif okutuldu

Kartepe’de düzenlenen “15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında Kartepe Meşelik Park’ta şehitler için Mevlidi Şerif okutuldu.Kartepe’de gerçekleştirilen “15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve...

Kartepe’de şehitler için Mevlidi Şerif okutuldu

Kartepe’de düzenlenen “15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında Kartepe Meşelik Park’ta şehitler için Mevlidi Şerif okutuldu.

Kartepe’de gerçekleştirilen “15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında İstasyon Park Camii’nde Cuma namazı öncesi başta 15 Temmuz olmak üzere, vatanı uğruna kanıyla, canıyla ölümsüz destanlara imza atan tüm şehitler için Mevlidi Şerif okutuldu.

Kartepe Belediyesi, Kartepe Kaymakamlığı ve Kartepe Müftülüğünün ortaklaşa düzenlediği programa Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe İlçe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Kartepe İlçe Müftüsü Mustafa Nurgün, İlçe Emniyet Müdürü Turan Aksoy, Belediye başkan yardımcıları, Belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve Kartepeli vatandaşlar katıldı.

İstasyon Park Camii İmamı Nejat Açıkgöz ve Hasanpaşa Cami İmamı Erdal Çeçen’in okuduğu dualar ve Mevlidi Şerif sonunda vatandaşlara kavurma, pilav, tatlı ve su ikramları yapıldı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de Meşelik Park’ta bulunan İstasyon Park Camii avlusunda vatandaşlarla sohbet etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35