Çamlıtepeliler aynı sofrada buluştu

KOCAELİ(İHA) – Körfez Belediyesi tarafından ilçe genelinde kurulan gönül sofrası, son olarak Çamlıtepe’de vatandaşları bir araya getirdi.Körfez Belediyesi tarafından ilçe genelindeki mahalle iftarları, hız kesmeden devam ediyor. Ramazan...

Çamlıtepeliler aynı sofrada buluştu

KOCAELİ(İHA) – Körfez Belediyesi tarafından ilçe genelinde kurulan gönül sofrası, son olarak Çamlıtepe’de vatandaşları bir araya getirdi.

Körfez Belediyesi tarafından ilçe genelindeki mahalle iftarları, hız kesmeden devam ediyor. Ramazan ayının başında Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde kurulan gönül sofraları ile başlayan mahalle iftarlarının sonraki durağı Çamlıtepe Mahallesi oldu. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, iftar programı öncesinde masaları tek tek dolaştı, vatandaşlarla selamlaştı.

Vatandaşların fotoğraf isteklerini de kırmayan Başkan İsmail Baran, iftar sonrasında da kısa bir konuşma yaptı. Başkan Baran, Körfez’deki birlik ve beraberliğin hizmetlere de yansıdığını belirterek, insan odaklı hizmet anlayışıyla gönülleri fethettiklerini belirtti. Başkan Baran, alt yapı çalışması nedeniyle yaşanan olumsuzlukları da en aza indirme noktasında Körfez Belediyesi ekiplerin İSU ekipleri ile koordineli olarak çalıştığını belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35