Başkan Üzülmez gençlerin iftarında

Şefkatiye Mahallesi’nde yaşayan gençler tarafından düzenlenen iftar programına katılan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı başarılı olacaktır” dedi.Kartepe Şefkatiye Mahallesi’nde...

Başkan Üzülmez gençlerin iftarında

Şefkatiye Mahallesi’nde yaşayan gençler tarafından düzenlenen iftar programına katılan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı başarılı olacaktır” dedi.

Kartepe Şefkatiye Mahallesi’nde yaşayan gençler tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yıl da Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in katılımı ile devam etti. MHP milletvekili adayı Ertan Yılmaz, Kocaeli Çukurovalılar Dernek Başkanı Erdoğan Davut ve mahalle sakinlerinin yer aldığı iftar yemeği etkinliğinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Üzülmez, masaları tek tek dolaşarak katılımcılarla sohbet etti.

İftar programı öncesinde kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Başkan Üzülmez, “Her seçim önemli ama bu seçim çok daha önemli çünkü bu seçimde şer odakları bir araya geldiler. İçeride ve dışarıda, Türkiye’nin büyümesini, gelişmesini ve bölgede söz sahibi olmasını hazmedemeyenlerin, memleket sevdalılarıyla ’memleket meselesi’ diyerek Cumhur İttifakı’yla yola çıkanların Yenikapı ruhuyla 15 Temmuz alçaklarına dersini vereceği önemli bir seçimdir" dedi.

24 Haziran’ın, Türkiye için bir milat olduğunu belirten Başkan Üzülmez, “24 Haziran, vesayetin bir daha geri gelmemek üzere yok olması için önemli bir tarihtir. 24 Haziran’da son vesayet kalıntıları da sandığa gömülecektir. Kutlu yürüyüş Cumhuriyetimizin 100. Yılında da devam edecektir. 24 Haziran, yeni bir gün, yeni bir tarih, Türkiye’nin aydınlık yarınlarının açılacağı gündür. Türkiye’nin güçlü olması İslam coğrafyasında ve mazlumlarda umut demektir. Bundan dolayı da 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı başarılı olacaktır" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35