Başkan Üzülmek, KAR-MEK kurslarını ziyaret etti

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Maşukiye Mahalle Konağı KAR-MEK, Emekevler Mahallesi KAR-MEK ve Sarımeşe KAR-MEK kurslarını ziyaret ederek kursiyerlerle bir araya geldi.Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Maşukiye Mahalle...

Başkan Üzülmek, KAR-MEK kurslarını ziyaret etti

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Maşukiye Mahalle Konağı KAR-MEK, Emekevler Mahallesi KAR-MEK ve Sarımeşe KAR-MEK kurslarını ziyaret ederek kursiyerlerle bir araya geldi.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Maşukiye Mahalle Konağı KAR-MEK, Emekevler Mahallesi KAR-MEK ve Sarımeşe KAR-MEK kurslarını ziyaret etti. Başkan Üzülmez’e ziyaretinde AK Parti Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir de eşlik etti. Kursiyerlerle sohbet eden Başkan Üzülmez, ziyaretler sırasında yapmış olduğu konuşmasında, “Yeni bir ödev daha önümüze çıktı. Önümüzde ülkemizin bekası adına büyük ve önemli bir sınav var. Yedi düvel birlik olup, ülkemizi yok etmeye, bağımsızlığımızı, hürriyetimizi elimizden almaya yemin etmişler gibi saldırıyorlar. Terör belasını besleyerek, sahte hocaları piyon olarak kullanarak, milletimizin dini ve manevi duygularını istismar ederek, son olarak da diplomatik ve ekonomik manipülasyonlar yaparak bizi bölmeye, yıkmaya çalışıyorlar. Oyun göründüğünden daha büyük” dedi.

Kadınlar için çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını söyleyen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Milletimizin vatanımızın bekası üzerine emperyalist güçlerin kurduğu oyunu Türk kadını, Türk milleti bozmasını bilir. Sizlerde o feraset ve cesaret mevcut. Tabii onlar gibi bozgunculuk, fitne, fesat yaparak değil. Çalışarak daha çok çalışarak doğruları, hizmetlerimizi anlatarak, gözüne perde inenlerin gözündeki perdeyi kaldırmalarına yardımcı olarak. Onların yöntemlerine göre bu zor gibi görülebilir. Ama biz birlikte olunca büyük sınavlar vermiş, büyük zaferler kazanmış bir milletiz. Farkındasınız ki sizlerle bu buluşmamızı projelerimizi anlatmıyorum. Sizler bunları yaşayarak en iyi biçimde takdir ediyorsunuz, zaten” diye konuştu.

“Cumhurbaşkanımıza çok güçlü destek vermeliyiz” diyen Başkan Üzülmez, “Biz liderimize sahip çıkıyoruz ey dünya demeliyiz. 24 Haziran çok önemli bir fırsattır. Özellikle yeni nesil geçmişimizi bilmelidir. Türkiye hep böyle değildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elini zayıflatırsak hainler ve işbirlikçileri bayram ederler. 15 Temmuz hain darbe girişiminin yeni kayıtları ortaya çıkmaktadır. Burada darbe girişimini yaşayanlar vardır. Bu darbe girişiminde meclis ve millet bombalandı. Ülkemizi paylaştıkları ortaya çıkmaktadır” ifadelerini kullandı.

Başkan Üzülmez’in konuşması kadınlardan büyük destek ve alkış alırken, KAR-MEK’li kadınlar, “Biz her şeyin çok iyi farkındayız, bugünlere kolay gelinmediğini de biliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve izinde çocuklarımız için, geleceğimiz için üzerimize düşen ne varsa her zaman yapmaya hazırız” dediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35