Başkan Köşker, semt pazarında vatandaşlarla buluştu

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, semt pazarını ziyaret ederek, pazarda vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile bir araya geldi.Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Cuma Pazarını ziyaret etti. Vatandaşla sohbet eden Başkan Köşker, pazarcı...

Başkan Köşker, semt pazarında vatandaşlarla buluştu

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, semt pazarını ziyaret ederek, pazarda vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile bir araya geldi.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Cuma Pazarını ziyaret etti. Vatandaşla sohbet eden Başkan Köşker, pazarcı esnafının taleplerini dinledi. Cuma Pazarında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Köşker belediye olarak hayata geçirdikleri projeleri anlattı. Pazarcı esnafına hayırlı işler dileyen Başkan Köşker esnafa, Mevlana Modern Kapalı Pazar Yeri’nin son durumu hakkında bilgi verdi. Gebzeliler’in ve esnafın Ramazan aylarını da tebrik eden Başkan Köşker, kent bayramlaşması için vatandaşları 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanına davet etti. Başkan Köşker’e Cuma Pazarı ziyaretinde Belediye meclis üyeleri Ergün Kahraman ve Şamil Yalçın eşlik etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35