Başkan Karaosmanoğlu “Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle anıyorum”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Alperen Ocakları Kocaeli İl Yönetimini makamında konuk etti.Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Alperen Ocakları...

Başkan Karaosmanoğlu  “Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle anıyorum”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Alperen Ocakları Kocaeli İl Yönetimini makamında konuk etti.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Alperen Ocakları Kocaeli İl Başkanı Baran Aslan ve yönetimi makamında ağırladı. Samimi geçen görüşmede yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri değerlendirilirken, yaşanan son gelişmeler üzerine Türkiye’deki birlik ve beraberliğin önemine özellikle vurgu yapıldı. Muhsin Yazıcıoğlu’ndan da bahseden Başkan Karaosmanoğlu, “Büyük Birlik Partisi’nin kurulduğu günden bu yana gerek rahmetli devlet adamı ve şehidimiz Muhsin Yazıcıoğlu döneminde, gerekse daha sonra uyguladığı yapıcı politik anlayışla Türk siyasi hayatına sağlam bir doku katmıştır. Rahmetli Yazıcıoğlu’nu bir kez daha rahmetle anıyorum” dedi.

Mehmet Akif Ersoy’un “Toplu attıkça yürekler, Onu top sindiremez!” mısralarından örnek veren Karaosmanoğlu, “Bu çetin ve mühim günlerde birliğimizi ve dirliğimizi korumak ve gelecek nesillere çok daha güçlü bir Türkiye bırakmak için, Hükümetimiz, devletimiz, milletimiz ve kahraman ordumuzla tek vücut olmamız gereken bu zamanda Alperen Ocaklarının da her zamanki gibi ortaya koyduğu bu net ve kararlı duruş çok önemlidir. Bu duruş ülke sınırlarımız dışında ki ve içinde ki terör odaklarına karşı verilmiş en güzel cevaptır. İnanıyorum ki milletimiz bu günlerde yapılan fedakarlık ve cesareti asla unutmayacaktır” şeklinde konuştu.

Birliktelik karşılıklı yapılan fikir alışverişinin ardından sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35