Bayındır Memur-Sen Bilecik İl Temsilciliğine Ercan Gönültaş atandı

Bayındır Memur-Sen Bilecik İl Temsilciliğine Ercan Gönültaş atandı.Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı 11 hizmet kolundan biri olan Bayındır Memur-Sen İl Temsilciliğine, Çevre ve Şehircilik Bilecik İl Müdürlüğünde Bilgi Teknolojileri İnsan...

Bayındır Memur-Sen Bilecik İl Temsilciliğine Ercan Gönültaş atandı

Bayındır Memur-Sen Bilecik İl Temsilciliğine Ercan Gönültaş atandı.

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı 11 hizmet kolundan biri olan Bayındır Memur-Sen İl Temsilciliğine, Çevre ve Şehircilik Bilecik İl Müdürlüğünde Bilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü olarak görev yapan Ercan Gönültaş atandı. Temsilci Sekreteri olarak aynı kurumda görev yapan Harita Teknikeri Murat Ateş, Mali Sekreter Olarak Söğüt Tapu Müdürü Bekir Sungun, Eğitim, Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri olarak Bilecik Kadastro Müdürlüğünde görevli Harita Mühendisi İbrahim Ethem Büyüktekin atanarak yeni yönetim görevine başlamıştır.

Konu hakkında açıklama yapan Bayındır Memur-Sen Bilecik İl Temsilciliğine Ercan Gönült, yeni yönetimin hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, "Sendikanın faaliyet kapsamına ise; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, AFAD, Karayolları Genel Müdürlüğü, İller Bankası, TOKİ, DOKAP, KOP, DAP ve GAP kurumlarında görev yapan memurlar girmektedir" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35