Denetimlerden sürekli başarıyla geçen esnafa ödül

Alaşehir Belediyesi, zabıta ekiplerinin sağlıklı ve güvenilir gıda denetimleri aralıksız devam ederken, yapılan kontrollerde kalite, hizmet ve hijyen konusunda emsallerine örnek olacak nitelikteki bir esnaf takdirname ile ödüllendirildi.Alaşehir...

Denetimlerden sürekli başarıyla geçen esnafa ödül

Alaşehir Belediyesi, zabıta ekiplerinin sağlıklı ve güvenilir gıda denetimleri aralıksız devam ederken, yapılan kontrollerde kalite, hizmet ve hijyen konusunda emsallerine örnek olacak nitelikteki bir esnaf takdirname ile ödüllendirildi.

Alaşehir Belediyesi zabıta ekiplerince her yıl geleneksel olarak ilçe genelinde sürdürülen rutin simit fırını denetlemelerinde sürekli karne notu yüksek çıkan Aydın Aktürk isimli esnaf Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban tarafından takdirname ile onurlandırıldı.

Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban adına Zabıta Müdürü Erol Kacar tarafından sunulan takdirnamenin teslimi esnasında görüşlerini ifade eden işletme sahibi Aydın Aktürk, “İşini severek, düzgün yapan her esnaf gibi bizlerde belediyemizce belirli ve belirsiz aralıklarla yapılan kontrolleri olumlu buluyoruz. Söz konusu olan bu denetimler sayesinde gerek biz esnaflar, gerekse de müşterilerimiz oluşan itimattan dolayı gayet memnunuz. Bu vesileyle de Belediye Başkanımız Dr. Gökhan Karaçoban’a nazik jestlerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35