Vali Çakacak TÜMSİAD Eskişehir Şubesi’ni ziyaret etti

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Eskişehir Şubesi’ni ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında Başkan Ali Engiz’den bilgi aldı.Dernek üyeleri ile bir araya gelen Vali Çakacak, toplum...

Vali Çakacak TÜMSİAD Eskişehir Şubesi’ni ziyaret etti

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Eskişehir Şubesi’ni ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında Başkan Ali Engiz’den bilgi aldı.

Dernek üyeleri ile bir araya gelen Vali Çakacak, toplum yararına çalışan sivil toplum kuruluşlarının, vatandaşların yaşamını kolaylaştıracak projeleri hayata geçirmesinin önemli olduğunu söyledi. Ülkenin ekonomik yönden büyümesini istemeyenlerin son zamanlarda saldırıya geçtiğini anımsatan Vali Çakacak, "Ülke olarak birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe en çok ihtiyacımız olan bir dönemden geçiyoruz. Hem iş dünyası olarak, hem de millet olarak ne kadar güçlü bir devlet olduğumuzu tüm dünyaya göstermeliyiz" dedi.

Yapılan çalışmaları anlatan Başkan Engiz de TÜMSİAD Eskişehir Şubesi’nin 12 yıldır Eskişehir’de hizmet verdiğini ve ihracatı, üretimi ve istihdamı arttırmaya yönelik projeler gerçekleştirdiklerini aktardı. Dernek üyeleriyle bir süre sohbet eden Vali Çakacak, ardından Başkan Engiz’e ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek dernek binasından ayrıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35