Tepebaşı Belediyesi 4 mahalleyi iftar sofralarında buluşturdu

Tepebaşı Belediyesi vatandaşları iftar sofralarında bir araya getirmeye devam ediyor.İftar sofraları Eğriöz, Keskin, Yukarısöğütönü ve Uludere mahallelerinde kuruldu. Her yıl geleneksel hale gelen iftar programları ile Tepebaşı ailesi,...

Tepebaşı Belediyesi 4 mahalleyi iftar sofralarında buluşturdu

Tepebaşı Belediyesi vatandaşları iftar sofralarında bir araya getirmeye devam ediyor.

İftar sofraları Eğriöz, Keskin, Yukarısöğütönü ve Uludere mahallelerinde kuruldu. Her yıl geleneksel hale gelen iftar programları ile Tepebaşı ailesi, paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. İftar sofralarına katılan vatandaşlar, hep birlikte oruçlarını açarak, Ramazan’ın sevincini paylaşıyor. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, beraberindeki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ile mahallelerde iftara katılanlara hayırlı Ramazanlar diledi. Başkan Ataç, tek tek iftar sofralarını dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Ataç, "İftar sofraları aynı zamanda bir sosyalleşme ortamıdır. Paylaşmanın yeridir. Tepebaşı Belediyesi yıllardır gelenek haline getirdiği iftar programlarını bu yıl da sürdürecek. Vatandaşlarımız her sene iftar sofralarımıza büyük katılım gösterdi. Çünkü Tepebaşı büyük bir aile, çünkü belediyelerine güveniyorlar. Tüm Türkiye’ye mutlu, barış ve huzur içinde bir Ramazan ayı diliyorum" şeklinde konuştu.

CHP Eskişehir Milletvekili Çakırözer ise, "Tepebaşı Belediyesi’nin iftar sofralarını artık herkes biliyor. Çok güzel, sıcak bir ortam. Tüm vatandaşlara hayırlı Ramazanlar diliyorum" şeklinde konuştu.

Başkan Ataç ve Çakırözer, Yukarısöğütönü’nde katıldıkları iftar yemeğinin ardından, kahvehaneye geçerek vatandaşlarla uzun süre sohbet etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35