Seyitgazi’deki imam hatipler iftar programında bir araya geldi

Eskişehir Seyitgazi ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Seyyid Battal Gazi İmam Hatip Ortaokulu ve Eskişehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (ESİMDER) tarafından ortak bir iftar programı organize edildi.Seyyid Battal...

Seyitgazi’deki imam hatipler iftar programında bir araya geldi

Eskişehir Seyitgazi ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Seyyid Battal Gazi İmam Hatip Ortaokulu ve Eskişehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (ESİMDER) tarafından ortak bir iftar programı organize edildi.

Seyyid Battal Gazi İmam Hatip Ortaokulu Ortaokulu yerleşkesinde düzenlenen iftara, Seyitgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Nazmi Avcı, Seyitgazi İlçe Müftüsü Said Dizen, ESİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Av. Mustafa Özkan ve yönetimi, Seyitgazi’deki okul yöneticileri, Seyyid Battal Gazi İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ve velilerinin yanı sıra davetliler katıldılar.

Program sonunda konuşma yapan ESİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Av. Mustafa Özkan;’’İmam Hatip eğitimi almış birey dini bütündür, Allah korkusu vardır, vatanına, milletine, dinine ve bayrağına bağlıdır” diye belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35