banner43

Eskişehir İHH, Makedonya’ya 200 koli gıda yardımı yaptı

Eskişehir İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, dünyanın dört bir yanındaki yardıma muhtaç insanları kucaklamaya devam ediyor.Ramazan ayı çalışmaları ve yardım faaliyetleri kapsamında Makedonya’ya giden Eskişehir İHH...

Eskişehir İHH, Makedonya’ya 200 koli gıda yardımı yaptı

Eskişehir İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, dünyanın dört bir yanındaki yardıma muhtaç insanları kucaklamaya devam ediyor.

Ramazan ayı çalışmaları ve yardım faaliyetleri kapsamında Makedonya’ya giden Eskişehir İHH Ensar Birimi görevlisi Nihat Var, bölgedeki ihtiyaç sahibi ailelere toplam 200 adet gıda yardım kolisi dağıttı. Eskişehir ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardımları, dünyanın 145 ülke ve bölgesinde dağıtan İHH yetkilileri ve gönüllüleri, her zaman olduğu gibi bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahipleri, yetimler ve mazlumların yüzünü güldürdü. Gönüllü ekip, Delcova, Beriva, Vinica, Koçama bölgelerindeki ihtiyaç sahibi ailelerin mutluluğunu paylaştı. Türkiye’den gelen bu yardımdan ötürü minnettar olduklarını dile getiren bölge halkı, çalışmalarından ve faaliyetlerinden ötürü İHH yetkililerine ve gönüllülerine teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35