Başkan Ataç esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç hemen her fırsatta Eskişehirli esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.Başkan Ataç bu kapsamda kent merkezinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Cumhuriyet...

Başkan Ataç esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç hemen her fırsatta Eskişehirli esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Ataç bu kapsamda kent merkezinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyesi Turgut Doğandor’un da eşlik ettiği esnaf ziyaretinde Başkan Ataç ve beraberindekiler, karşılaştığı vatandaşlar ile de sohbet etti. Yaptığı esnaf ziyaretleri hakkında bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, “Eskişehir’in her noktasında, her kesimden vatandaşımız ile bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek bol kazançlar diledik. Onlar da sağ olsunlar bizi samimiyet ile karşıladı. Piyasa her ne kadar durgun olsa da esnafımızın umudu var. Biraz sohbet ettiğinizde anlıyorsunuz ki Türkiye genelinde olduğu gibi kentimizin esnafı da vatandaşı da artık bir değişim, bir hareketlilik istiyor. İnanıyoruz ki ekonomimizin kötü zamanlardan geçtiği bu zor günler yakında sona erecek” ifadelerini kullandı.

Vatandaşların da Ramazan ayını tebrik eden Ataç ve Çakırözer bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35