Erzincan Ticaret Borsası’ndan çocuklara bayram hediyesi

Erzincan Ticaret Borsası tarafından geleneksel haline getirilen ve her yıl yapılan eğitim yardımları bu yıl da bayram öncesi öğrencilere ulaştırıldı.Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla Erzincan Ticaret Borsası tarafından...

Erzincan Ticaret Borsası’ndan çocuklara bayram hediyesi

Erzincan Ticaret Borsası tarafından geleneksel haline getirilen ve her yıl yapılan eğitim yardımları bu yıl da bayram öncesi öğrencilere ulaştırıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla Erzincan Ticaret Borsası tarafından Erzincan da öğrenim gören ihtiyaç sahibi ilk ve ortaöğretim öğrencilerine bin 100 çift ayakkabı yardımı yapıldı.

Erzincan Ticaret Borsası ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak yürütülen ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün tespit ettiği ihtiyaç sahibi öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün ile Erzincan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Akar arasında imzalanan protokol ile yardımda bulunuldu.

Erzincan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Akar, Erzincan Ticaret Borsası olarak her zaman eğitimi desteklediklerini ve ülkenin geleceğinin eğitime yapılan yatırımla güçleneceğini belirterek, Türkiye Odalar Borsalar Birliği ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35