Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları Türkiye’nin tüm sektörlerde "En Değerli Markası" seçildi.

Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları Türkiye’nin tüm sektörlerde "En Değerli Markası" seçildi.

Marka değerleme ve strateji danışmanlığı konusunda dünyanın önde gelen bağımsız kuruluşlarından biri olan Brand Finance’nin 2018 yılı değerlendirme sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre Türk Hava Yolları, Türkiye’nin tüm sektörlerde “En Değerli Markası” ilan edildi. Geçtiğimiz yıllarda da bu unvana layık görülen bayrak taşıyıcı havayolu, 2018 yılı sonuçları ile birlikte Türkiye’nin en değerli markası titrini bir kez daha tescillemiş oldu.

Sonuçlarla ilgili görüş beyan eden Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Bu yıl bir kez daha, Türkiye’nin tüm sektörlerdeki en değerli markası olarak ilan edilmek bizim için çok büyük bir gurur. Ülkemizin küresel düzlemdeki en büyük marka elçisi unvanının da sahibi olarak, layık görüldüğümüz bu payeleri, içeride ve dışarıda hakkıyla taşıyabilmek adına var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz" dedi.

Finans ve pazarlama değişkenleri merkezinde yürüttüğü araştırmalarla global ölçekli binlerce markayı mercek altına alan Brand Finance, marka gücü ve değeri kriterlerine göre şekillendirdiği sıralamayı, 1996 yılından beri her yıl düzenli olarak kamuoyu ve sektörlerin dikkatine sunmakta.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35