Simav Sağlık Meslek Yüksekokulu’na Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü

AK Parti Simav İlçe Başkanı Adil Biçer, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Simav Sağlık Meslek Yüksekokulu’na Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü için sona gelindiğini ifade etti.Yeni bölüme 3 öğretim görevlisi kadrosunun da verildiğini...

Simav Sağlık Meslek Yüksekokulu’na Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü

AK Parti Simav İlçe Başkanı Adil Biçer, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Simav Sağlık Meslek Yüksekokulu’na Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü için sona gelindiğini ifade etti.

Yeni bölüme 3 öğretim görevlisi kadrosunun da verildiğini belirten Biçer, "Yeni açılacak olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü hocalarının göreve başlamasıyla birlikte, 2018 yılı itibariyle öğrenci alımı yapılacak. Ayrıca Meslek Yüksek Okulu (MYO) bünyesindeki iki bölümün değiştirilmesi gündemde, Türkiye çapında doluluk oranı yüzde 100’e yakın olan iki tane bölümümüz yeni olarak açılıp 2018 yılı içinde öğrenci alımına başlayacak. Bu vesileyle Simav’daki öğrenci sayısının bir kat daha artmasını bekliyoruz. Eynal Kaplıcalarında yapılması planlanan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hayata geçtiğinde, yeni açılacak bölüm öğrencilerine destek olacak” dedi. (MEİ-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35