Dikiş ipliğini andıran canlı görenleri şaşkına çevirdi

Mersin’in Erdemli ilçesinde ince bir ipi andıran canlı görenleri hayretler içinde bıraktı.Erdemli ilçesi Çeşmeli Mahallesi’nde cep telefonuyla kayda alınan bir görüntü sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Bir vatandaş, ne olduğunu anlayamadığı...

Dikiş ipliğini andıran canlı görenleri şaşkına çevirdi

Mersin’in Erdemli ilçesinde ince bir ipi andıran canlı görenleri hayretler içinde bıraktı.

Erdemli ilçesi Çeşmeli Mahallesi’nde cep telefonuyla kayda alınan bir görüntü sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Bir vatandaş, ne olduğunu anlayamadığı ince bir dikiş ipliğini andıran canlıyı yol ortasında fark ederek cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Kayda başlandığı sırada vatandaşlardan biri, "Ya uzaylı bir şey var, gel hele. Uzaydan gelik la. Dünyada yok böyle bir şey. Hiç görmedim" diye seslenerek etrafındakileri çağırdı. Çevresindekiler bunun bir yılan olabileceğini ifade ederken, bir başkası ise "Böyle yılan mı olur" dedi.

"Enteresan" dedikleri canlıyı görüntüleyen İbrahim Özoğuz, "İlk defa görüyorum. Solucan mı dedik, değişik bir şey. Ölçtük hemen hemen 40 santimetre geliyor, fazlası var eksiği yok. İlk defa başımıza geliyor. Ne olduğunu bilemedik" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35