Başkan Doğan: “Türkiye’ye örnek bir belediyeyiz”

İzmit Belediyesi’nde kıdem töreni düzenlendi. Belediyenin çeşitli müdürlüklerinde görev yapan 5, 10, 15, 20 ve üstü yıllarını dolduran 165 personele düzenlenen törenle ödül verildi.Kuruçeşme’deki Erol Olçok Kültür Merkezi’nde...

Başkan Doğan: “Türkiye’ye örnek bir belediyeyiz”

İzmit Belediyesi’nde kıdem töreni düzenlendi. Belediyenin çeşitli müdürlüklerinde görev yapan 5, 10, 15, 20 ve üstü yıllarını dolduran 165 personele düzenlenen törenle ödül verildi.

Kuruçeşme’deki Erol Olçok Kültür Merkezi’nde düzenlenen kıdem yılı ödül törenine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile çalışanlar katıldı. Törende konuşan Başkan Doğan “İş huzurunun en iyi olduğu bir belediyede çalışıyoruz. Hep birlikte her geçen yıl daha iyiye gidiyoruz. İzmit Belediyesi Türkiye’de örnek bir belediyedir. Yaptığımız çalışmalar projeler örnek alınıyor. Bu projeleri hep birlikte yapıyoruz. Sizlerden isteğim, karşınızdaki vatandaşı anneniz, babanız, komşunuz, akrabanız, arkadaşınız gibi görün” dedi.

“Vatandaşlarımızın kalbini kırmadan, onları memnun ederek çalışmalarımızı yapacağız” diyen Başkan Doğan “Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz vatandaşı ne kadar çok memnun edersek gönlümüz de o kadar ferah olur. Her birimiz bir ailenin ferdiyiz, birlik ve beraberlik içinde olalım. Biz iş arkadaşıyız, kader birliği yapmış arkadaşlarız. Emeklerinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ülkenin her yanında bir savaş olduğunu belirten Başkan Doğan, “Her tarafımız adeta yanıyor. Bu ateşi ülkemize de yaymaya çalışıyorlar. Ama başarılı olamayacaklar. Halimize şükredeceğiz, ülkemizin birliğine, beraberliğine sahip çıkacağız, işimizi iyi yapacağız, çocuklarımızı iyi yetiştireceğiz. Biz güçlü olmak ve şehrimizi daha iyi duruma getirmek zorundayız” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35