banner43

Başkan Barakazi, “Doktorluk bir meslek değil, kutsal bir görevdir”

BİNGÖL (İHA) – Doktorluğun bir meslek değil, kutsal bir görev olduğunu belirten Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, bu kutsal görevin yegane amacının, insanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamak olduğunu söyledi.Belediye...

Başkan Barakazi, “Doktorluk bir meslek değil, kutsal bir görevdir”

BİNGÖL (İHA) – Doktorluğun bir meslek değil, kutsal bir görev olduğunu belirten Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, bu kutsal görevin yegane amacının, insanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Bingöl Devlet Hastanesinde ziyaretlerde bulundu. Hastane Başhekimi Uzman Doktor Ali Ekin ile İdari ve Mali İşler Müdürü Zülküf Bağbars tarafından karşılanan Barakazi, hastanede görev yapan sağlık çalışanlarına karanfil verdi. Sağlık çalışanlarının gününü kutlayan Barakazi, hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Fedakarca görev yapan doktor ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayan Başkan Barakazi, “Hekimlik bir meslek değil, kutsal bir görevdir. Bu kutsal görevin yegane amacı, insanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamaktır. Bugün yaptığımız ziyarette bizi mutlu kılmak için çabalayan hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza karanfil hediye ederek, onları mutlu etmeye çalıştık. Böylesi kutsal bir meslekte özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Başta hekimler olmak üzere ve tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35