Şanlı Türk bayrağı bisikletliler tarafından Bilecik’e getirildi

Muğla Mor Pedal Derneği’nin başlatmış olduğu “Türk Kadınının Zaferi” projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinlik ile Muğla’dan yola çıkan Türk bayrağı Bilecik’e getirildi.19 Mayıs’ta Muğla’dan çıkıp ülkeyi dolaşacak...

Şanlı Türk bayrağı bisikletliler tarafından Bilecik’e getirildi

Muğla Mor Pedal Derneği’nin başlatmış olduğu “Türk Kadınının Zaferi” projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinlik ile Muğla’dan yola çıkan Türk bayrağı Bilecik’e getirildi.

19 Mayıs’ta Muğla’dan çıkıp ülkeyi dolaşacak olan Türk bayrağı, Bursalı bisikletliler tarafından Bilecik’e getirildi. Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği ile Bilecik Belediyesi işbirliğinde hazırlanan programda, getirilen Türk bayrağı teslim alındı. Daha sonra Pelitözü Gölpark’ta kurulan iftar sofrasında bir araya gelen sporcular, Bilecik’e olan hayranlıklarını ifade ettiler.

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can da Türk bayrağını Bilecik’e getiren heyet üyeleri ile Cumhuriyet Meydanında bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Bilecik’te güzel bir organizasyonun düzenlendiğini belirten Belediye Başkanı Nihat Can, Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz ve katılımcılara teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35