Bilecik:
Bozüyük'te
banner14
Bilecik’in Bozüyük ilçesi Mustafa Şeker Anadolu Lisesi’nde Fatih Projesi kapsamında 9'ncu sınıfta eğitim gören 68 öğrenci ile 20 öğretmene tablet bilgisayar dağıtıldı.tablet dağıtım töreni düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hanifi Başıbüyük, törende yaptığı açıklamada, “Fatih Projesi; eğitim öğretimde fırsat eşitliğini sağlamak ve okullarımızdaki teknolojiyi iyileştirmek amacıyla bilgi ve teknoloji araçlarının öğrenme ve öğretme sürecinde daha fazla duyu organına hitap edecek şekilde derslerde etkin kullanım için hazırlanmış projedir. Bu proje kapsamında Türkiye genelinde eş zamanlı olarak okulumuzda 9. sınıf öğrencilerimize 68 adet ve öğretmenlerimize 24 adet tablet dağıtımı gerçekleştirilmiştir. Bilecik genelinde 2014 yılı ilk tablet dağıtımı okulumuz Bozüyük Mustafa Şeker Anadolu Lisesi’nde gerçekleşmiştir” dedi.

Tablet dağıtım törenine, Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, Kaymakam Köksal Şakalar, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman, Bozüyük Belediye Başkan V. Fatih Bakıcı, İlçe Müftüsü Burhan Çakır ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hanifi Başıbüyük, İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Ahmet Kara ve Feyyaz Bulutlar, Okul Müdürü Ayhan Pınar ve öğrenciler katıldı.

banner26
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner34

banner7

banner6

banner35

banner8

banner22

banner4

Bilecik Belediyesi’nden Heyelan Açıklaması
Bilecik Belediyesi, Mezarlık Mevki’inde meydana gelen heyelana ilişkin çalışmaların ivedi bir şekilde...

Haberi Oku