Aydın:
Çerçioğlu, Kuşadası'nı Ziyaret Etti
banner14
Aydın Belediye Başkanı ve CHP Aydın Büyükşehir Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu, Güzelçamlı’daki Pazar gezisinin ardından Davutlar’da seçim bürosunu açtı.

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Özer Kayalı ve çok sayıda vatandaşın karşıladığı Başkan Çerçioğlu, otobüs ile vatandaşları selamlayarak Güzelçamlı pazarına geldi. Güzelçamlı pazarında esnaf ile tek tek tokalaşan ve sohbet eden Başkan Çerçioğlu pazar alışverişi de yaptı.

Yoğun ilgi gördüğü Güzelçamlı Pazar gezisinden sonra “Aydın’ın gururu topuklu efe” tezahüratları ile birlikte Davutlar seçim bürosu açılış alanına gelen Başkan Çerçioğlu’nu burada da coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Aydın’da hayata geçirdiği projeleri Kuşadası’nda da uygulayacağını belirten Başkan Çerçioğlu, “Gösterdiğiniz ilgi nedeniyle için çok teşekkür ederim. Daha çağdaş daha modern bir Kuşadası, Davutlar kenti yaratacağız. El ele sizlerle birlikte bunu başaracağız. Aydın’da az zamanda çok iş yaptık. Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir” sözleri büyük alkış aldı.

Başkan Çerçioğlu seçim bürosu açılışından sonra Davutlar’dan ayrıldı.

banner26
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner7

banner8

banner4

banner35

banner22

banner13

banner6

“Glutensiz Türkiye” İçin Pedal Çeviren...
Çölyak hastalığına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen bisiklet turu kapsamında Ankara’dan yola çıkan...

Haberi Oku