Başkan Alıcık’tan gazilere anlamlı hediye

Nazilli Belediyesi tarafından yaptırılan gazi üniformaları Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi Başkanı Hasan Karataş ve dernek üyelerine Başkan Alıcık tarafından teslim edildi.Nazilli Belediyesi tarafından yaptırılan gazi kıyafetleri...

Başkan Alıcık’tan gazilere anlamlı hediye

Nazilli Belediyesi tarafından yaptırılan gazi üniformaları Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi Başkanı Hasan Karataş ve dernek üyelerine Başkan Alıcık tarafından teslim edildi.

Nazilli Belediyesi tarafından yaptırılan gazi kıyafetleri Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi üyesi gazilere teslim edildi.

Başkanlık makamında düzenlenen törende, gazilerin resmi tören ve kutlamalarda giyecekleri takım elbise, ayakkabı ve gömlekler Başkan Alıcık tarafından Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi Başkanı Hasan Karataş ve dernek üyelerine hediye edildi.

“Gazilerimiz, ülkemizin birliği ve bütünlüğü için canlarını seve seve ortaya koymuşlardır” diyen Başkan Alıcık, “Bu vatan için şehit ve gazi olmak herkese nasip olmaz. Türk milleti tarih boyunca insanı yaşat ki devlet yaşasın, anlayışıyla yetişmiştir. Böyle bir milletin çocuklarıyız. İslam dinini yaymak için çalışan bir milletiz. Bu milletin çocukları vatan ve din uğruna canını vermek için seve seve harbe koşturmuşlardır. Çanakkale’de Kurtuluş Savaşı’nda, Kore’de, Kıbrıs’ta ve 15 Temmuz’da olduğu gibi bu büyüklerimiz vatan, bayrak ve millet için savaşmışlardır. Bizlerde onlardan aldığımız bayrağı devam ettirmeye çalışıyoruz” dedi.

Başkan Alıcık’a desteklerinden dolayı teşekkür eden Karataş, “Kanunen gazilerin giyeceği kıyafetler bellidir. Hazırlanan bu kıyafetleri sadece dernek üyelerimiz giyebilir. Geçtiğimiz hafta askerlerimize destek vermek için Hatay’a gittik. Başkanımız bize ulaşım desteği verdi. Başkanımıza bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35