Antalya:
Başkan Tütüncü Temizlik İşçileri İle Kahvaltıda Buluştu
banner14
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün çevre temizlik işini yapan çalışanları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Osman Gazi Semt Konağı'nda verilen kahvaltıda bir konuşma yapan Başkan Tütüncü, belediyenin değerli çalışanlarıyla, isimsiz kahramanlarıyla, başka belediyelerin örnek aldığı önemli hizmetler ürettiklerini söyledi. Başkan Tütüncü, hizmet performanslarının hem Kepez halkı tarafından takdir edildiğini hem de Antalya'nın dikkatinin Kepez'e çevrilmesini sağladığını belirtti.

Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarının arazide gösterdikleri emeğin önemine dikkat çeken Başkan Tütüncü, “Sizler arazide çalışırken belediyenizin marka bir belediye haline gelmesini düşünürseniz, halkımız için yaptığımız hizmetin en güzel üretilmesi için çaba sarf ederseniz, yaptığımız hizmetin güzelliği daha anlamlı oluyor. Yaptığımız çalışmalar kıymet toplayan, takdir edilen çalışmalar haline geliyor. O bakımından siz işçi kardeşlerime teşekkür ediyorum. Hepinizin emeklerine sağlık" dedi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin önemli bir bölümümün taşeron şirket işçisi olduğunu anımsatan Başkan Hakan Tütüncü, "Göreve geldiğimiz andan itibaren bütün çalışanlarımızın haklarına ve hukuklarına üst düzeyde riayet ettik. Hem çalışma ortamlarının güzel olması için hem de alacaklarına vaktinde kavuşmaları için üst düzey bir hassasiyet ortaya koyduk. Bizim anlayışımız Peygamber Efendimizin o güzel hadisinde bizlere işaret ettiği hikmet oldu: ‘Çalışanınıza, çalıştırdığınız kimselere alnının teri kurumadan ücretini ödeyin.’ Biz, memur, kadrolu işçi, taşeron işçi tüm çalışanlarımıza, alınlarının teri kurumadan alacaklarını ödedik” diye konuştu.

Kahvaltıya Başkan Yardımcısı Orhan Kocaağa da eşlik etti.

banner26
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner34

banner7

banner6

banner35

banner8

banner22

banner4

Türel Depremzedelerin Yanında
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, geçtiğimiz ay Korkuteli’nin Sülekler ve Dereköy...

Haberi Oku